Odpowiedni system parkingowy

Wysokiej jakości system parkingowy to niezbędny element nie tylko prestiżowych hoteli, centrów handlowo-usługowych, czy też obiektów biurowych. Odpowiednio dobrany system to również element, w który zainwestować powinny wszystkie budynki narażone na zwiększony ruch pojazdów. Jakie są najlepsze systemy parkingowe https://www.unicard.pl/systemy-parkingowe?

Zasady wyboru systemu

Przede wszystkim należy sobie uświadomić, że najlepszym momentem na zaplanowanie systemu parkingowego jest moment projektowania inwestycji. W takiej sytuacji możliwe jest pełne wykorzystanie potencjału systemu.

Tak więc powszechnie zaleca się nawiązanie kontaktu w producentem jeszcze na etapie projektu. W takiej sytuacji możemy liczyć na jego pełne dostosowanie do indywidualnego zapotrzebowania inwestycji. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Przed kupnem

Systemy parkingowe mogą być oferowane przez różnorodne podmioty. Niemniej jednak zaleca się jego kupno bezpośrednio u producenta. Kupując u pośrednika mamy pewność utrudnionego dostępu do części zamiennych, czy też materiałów eksploatacyjnych. Innymi rzecz ujmując kupując u producenta zyskujemy bezpieczeństwo eksploatacji systemu.

Zwrócimy również uwagę na historię producenta. To, jak długo funkcjonuje on na rynku, jak kształtuje się doświadczenie kadry pracowniczej może mieć bezpośredni wpływ na efektywność zakupionego systemu. Należy również sprawdzić, jak w praktyce wygląda serwis tj. jaki jest czas reakcji oraz czy usterki można zgłaszać siedem dni w tygodniu.

Comments are closed.

.