Apple Watch 6- czy warto go kupić?

Nie da się ukryć, że każdy z nas świetnie kojarzy logo nadgryzionego jabłka, które stało się kultowym symbolem firmy Apple. Co więcej, to właśnie te produkty są swoistym wyznacznikiem luksusu i prestiżu. Nie ma wątpliwości, co do tego, że zarówno iPhony jak i iPady czy Apple Watch są produktami z najwyższych półek i nikt chyba nie wątpi w ich jakość i funkcjonalność. Apple Watch 6 to również niezwykle użyteczny gadżet jednak wiele z nas wciąż może mieć pewne obiekcje przed jego zakupem. Czy zatem warto zainwestować w to urządzenie?

Apple Watch 6- czym różni się od Apple Watch SE?

Pierwszą różnicą, która widać gołym okiem jest cena. Za Apple Watch SE musimy zapłacić około 1299 złotych, zaś za Apple Watch 6 kosztuje już 1899 złotych. Niemniej jednak, na korzyść droższego modelu przemawia wiele parametrów. Na początek musimy wziąć pod uwagę wersje kolorystyczne. Apple Watch 6 dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, a co więcej istnieje możliwość wybrania materiału, z którego jest wykonana koperta zegarka. W pierwszym z wariantów- aluminiowym można zakupić zegarek w kolorze zarówno srebrnym, gwiezdnej szarości, a także złotym, niebieskim i czerwonym. Kolejną niezaprzeczalną zaletą w Apple Watch 6 jest niegasnący wyświetlacz Retina. Jest on o wiele jaśniejszy, niż w przypadku poprzednich serii zegarka, jednak nie przekłada się to na to, że bateria zacznie wyczerpywać się o wiele szybciej. Jako kolejny atut, który przemawia na korzyść Apple Watch 6 jest innowacyjna możliwość ukrywania informacji z aplikacji. W tym modelu mamy także o wiele większy wybór aplikacji związanych ze zdrowiem, które monitorują tętno, a także rytm pracy serca. Dodatkowo możliwe jest przeprowadzanie pomiarów poziomu tlenu we krwi, a w efekcie umieszczono z tyłu zegarka szklaną płytkę z diodami LED. W Apple Watch 6 zastosowana także innowacyjną możliwość przeprowadzenia pomiarów EKG. Zarejestruje ona tętno, przy pomocy elektronicznego czynnika, wbudowanego w zegarek.

Co znajdziemy w pudełku z Apple Watch 6?

Apple Watch 6 możemy zamówić online w iSpot.pl lub zakupić w sklepie z tym samym zestawem akcesoriów, co poprzednie serie tego kultowego urządzenia. Co to oznacza w praktyce? Otóż oprócz samego zegarka dostaniemy w pakiecie również pasek- w wybranym przez nas kolorze, a także cały komplet instrukcji i dokładnych opisów, a także przewód USB, który możemy podłączyć za pomocą magnesów, by rozpocząć ładowanie. Niestety, za mankament możemy uznać to, że Apple Watch 6 nie otrzymał przewodu USB-C. Niemniej jednak port ten nie znalazł się również w kilku poprzednich wersjach zegarka. Dla wymagających użytkowników istnieje możliwość dokupienia tego przewodu w cenie około 149 złotych. Czy zatem Apple Watch 6 wart jest inwestycji? Można śmiało powiedzieć, że jak najbardziej, biorąc pod uwagę, chociażby jego funkcjonalność, a także wytrzymałość i design. Z pewnością sprosta on nawet największym wymaganiom. Pamiętajmy, że firma Apple stara się nigdy nie zawodzić oczekiwań swoich klientów, dlatego nawet najmniejsze detale ich urządzeń, są dopracowane z największą precyzją.

Comments are closed.

.