Efektywne i tanie pianownice do myjek ciśnieniowych

Usuwanie brudu z karoserii samochodowej wymaga zastosowania odpowiednich środków myjących oraz sprzętu. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się ręczne myjki ciśnieniowe. Aby poprawić skuteczność ich działania, warto wyposażyć je w nowoczesną pianownicę. To proste i niedrogie urządzenie pozwala maksymalnie wykorzystać moc stosowanych środków czyszczących.

Czym są pianownice i jakie są ich rodzaje

pianownica do myjkiPianownica to niewielkie urządzenie wyposażone w sitko, które napowietrza przepływającą przez dyszę wodę zmieszaną ze środkiem myjącym. Rezultatem napowietrzania jest aktywna piana, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia występujące na karoserii samochodowej. Najtańsza w zakupie będzie pianownica ręczna wyposażona w pompkę umożliwiającą wytworzenie odpowiedniego ciśnienia wewnątrz zbiornika. W sprzedaży dostępne są również urządzenia pneumatyczne oraz pianownice do myjek ciśnieniowych. Potrzebny ci sprzęt kupisz w sklepie shiningcar, gdzie pianownica ręczna jest jednym w wielu urządzeń dostępnych w ofercie.

Dokładne mycie samochodu pianownicą do myjki

Pianownica do myjki najlepiej sprawdza się w przypadku urządzeń pozbawionych zbiornika na detergent. Tego rodzaju sprzęt montuje się na lancy lub pistolecie. Wygodne pokrętło pozwala na regulację strumienia piany i poziomu jego rozproszenia. Naniesiona na karoserię samochodu gęsta, aktywna piana, utrzymuje się na niej przez długi czas, co poprawia skuteczność działania środka myjącego. Pianownica do myjki ciśnieniowej przyczynia się również do zmniejszenia poziomu zużycia środka myjącego. Decydując się na zakup tego rodzaju sprzętu, należy zwrócić uwagę na jego kompatybilność z posiadaną myjką.

Comments are closed.

.